a2mobile

Przenieś numer - szczegóły

Aby przenieść swój obecny numer telefonu do sieci a2mobile, wystarczy:

wypełnić formularz przeniesienia numeru do sieci a2mobile (kliknięcie w „wypełnij formularz” powinno przenieść do formularza online)

lub

skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, dzwoniąc na infolinię pod numerem 720 20 30 40 (konsultant podczas rozmowy przyjmie Twój wniosek o przeniesienie numeru, prosząc o podanie danych m.in. z dokumentu tożsamości).

PAMIĘTAJ!

Twoje dane wpisane w formularzu lub podane konsultantowi muszą być zgodne z danymi zarejestrowanymi u obecnego operatora, w innym przypadku wniosek zostanie przez niego odrzucony!

Jeśli masz numer na kartę (pre-paid) i nie zarejestrowałeś jeszcze swojej karty SIM u dotychczasowego operatora, koniecznie zrób to przed przeniesieniem numeru.

W ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania formularza lub telefonicznego przyjęcia wniosku wyślemy do Ciebie kuriera wraz z kompletem dokumentów do podpisu oraz z Kartą SIM a2mobile.

Pamiętaj, aby podczas wizyty kuriera okazać mu dokument, którym posługujesz się składając wniosek - pozwoli to kurierowi na weryfikację Twoich danych.

Podczas wizyty kuriera podpisz trzy dokumenty:

  • Wniosek
  • Oświadczenie
  • Pełnomocnictwo


i zwróć je kurierowi, który w ciągu 7 dni dostarczy je do Aero2.

Przeniesienie numeru nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie, licząc od dnia dostarczenia przez Kuriera do Aero 2 Sp.z o.o. prawidłowo wypełnionych i podpisanych przez Ciebie dokumentów.

Informację o rozpoczęciu świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci a2mobile otrzymasz sms-em, mailowo lub telefonicznie (w zależności od wybranego sposobu kontaktu).

Przeniesienie numeru nastąpi pomiędzy godziną 24:00 a 3:00 w dniu udostępnienia numeru przez obecnego operatora.

Przeniesienie numeru do sieci a2mobile jest darmowe.