a2mobile

Na start otrzymujesz Pakiet Niewyczerpalne Wszystko z 20 GB Internetu zupełnie ZA DARMO przez pierwsze 31 dni.

Co później? Możesz wybrać jeden z naszych pakietów.

zobacz nowe pakiety 50 GB i 100 GB

Jeszcze więcej Internetu + 5G

Teraz w a2mobile możesz mieć nawet 100 GB, również w technologii 5G. Warunki korzystania z technologii zostały opisane na a2mobile.pl/5G

Dlaczego warto być w a2mobile?

Bez zobowiązań

Pożegnaj długoterminowe umowy! Zapomnij o okresie wypowiedzenia i formalnościach. Przypomnij sobie o wolności wyboru - u nas korzystasz z oferty bez problemów!

Elastyczność

W a2mobile to Ty decydujesz! Dopasuj Pakiety do swoich potrzeb i płać wtedy, kiedy korzystasz z naszych usług. Chcesz przerwy? Nie ma sprawy! Po prostu nie aktywuj kolejnego Pakietu.

Rok ważności konta

Twoje konto jest ważne 12 miesięcy od aktywacji numeru i każdego doładowania. Pakiet odnawiasz wtedy, kiedy chcesz. U nas masz całkowitą dowolność - nic Cię nie ogranicza!

Najlepszy zasięg sieci Plus

Mamy najlepszy zasięg w całej Polsce i internet LTE, dzięki współpracy z siecią Plus. Co to dla Ciebie oznacza? Swobodne przemieszczanie się bez zmartwień o kontakt z bliskimi!

Jak bezpłatnie
przenieść numer
do a2mobile?

Numer przeniesiesz bez względu na to, czy korzystasz teraz z oferty na kartę, czy na abonament.


Wypełnij formularz online -> Kurier dostarczy Ci Wniosek do podpisu wraz z kartą SIM -> Przeniesiemy Twój numer od obecnego operatora

To już!

Pamiętaj!

Twoje dane wpisane w formularzu lub podane konsultantowi muszą być zgodne z danymi zarejestrowanymi u obecnego dostawcy, w innym przypadku Wniosek zostanie przez niego odrzucony!

Po otrzymaniu formularza lub telefonicznego przyjęcia Wniosku, wyślemy do Ciebie kuriera wraz z Wnioskiem do podpisu oraz z Kartą SIM a2mobile.

Podpisz dokument i zwróć go kurierowi, który w ciągu 7 dni dostarczy go do Premium Mobile Sp. z o.o.

Pamiętaj, aby podczas wizyty kuriera okazać mu dokument, którym posługujesz się składając Wniosek! Pozwoli to kurierowi na weryfikację Twoich danych.

Przeniesienie numeru nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie, licząc od dnia dostarczenia przez kuriera do Premium Mobile Sp. z o.o. prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez Ciebie Wniosku.

Informację o rozpoczęciu świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci a2mobile otrzymasz SMS-em, mailowo lub telefonicznie (w zależności od wybranego sposobu kontaktu).

Przeniesienie numeru nastąpi pomiędzy godziną 24:00 a 6:00 w dniu udostępnienia numeru przez obecnego dostawcę.

Przeniesienie numeru do sieci a2mobile jest darmowe.