a2mobile

Przenieś
numer

Jak przenieść numer i dołączyć do a2mobile?

 • 1 /Jeżeli posiadasz pre-paida, najpierw zarejestruj swoją kartę SIM, a następnie wypełnij formularz zgłoszenia na naszej stronie.
 • 2 /Dane w formularzu muszą zgadzać się z tymi, które zarejestrowane są u obecnego Operatora.
 • 3 /W ciągu 3 dni roboczych wyślemy do Ciebie kuriera wraz z kompletem dokumentów do podpisu (Wnioskiem o przeniesienie, Oświadczeniem oraz Pełnomocnictwem) oraz z Kartą SIM a2mobile, na którą zostanie przeniesiony Twój numer.
 • 4 /Pamiętaj, że Twoja obecność podczas wizyty kuriera jest konieczna! Okaż kurierowi dokument tożsamości, który pozwoli na weryfikację Twoich danych.
 • 5 /Podpisane dokumenty trafią do nas w przeciągu 7 dni.
 • 6 /W ciągu 24h od ich otrzymania wystąpimy do Dotychczasowego Operatora o przeniesienie Twojego numeru do a2mobile.
 • 7 /Przeniesienie numeru nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie.
 • 8 /Po przeniesieniu numeru wykonaj pierwsze połączenie w celu aktywacji.
 • 9 /Na swoim koncie masz
  10 złotych!

Przenieś numer
- szczegóły

Aby przenieść swój obecny numer telefonu do sieci a2mobile, wystarczy:
wypełnić formularz przeniesienia numeru do sieci a2mobile (kliknięcie w „wypełnij formularz” powinno przenieść do formularza online)

lub

skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, dzwoniąc na infolinię pod numerem 720 20 30 40 (konsultant podczas rozmowy przyjmie Twój wniosek o przeniesienie numeru, prosząc o podanie danych m.in. z dokumentu tożsamości).

PAMIĘTAJ


Twoje dane wpisane w formularzu lub podane konsultantowi muszą być zgodne z danymi zarejestrowanymi u obecnego dostawcy, w innym przypadku Wniosek zostanie przez niego odrzucony!

Po otrzymaniu formularza lub telefonicznego przyjęcia Wniosku wyślemy do Ciebie kuriera wraz z Wnioskiem do podpisu oraz z Kartą SIM a2mobile.

Zwróć go kurierowi, który w ciągu 7 dni dostarczy go do Premium Mobile.

Pamiętaj, aby podczas wizyty kuriera okazać mu dokument, którym posługujesz się składając Wniosek - pozwoli to kurierowi na weryfikację Twoich danych.

Przeniesienie numeru nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie, licząc od dnia dostarczenia przez kuriera do Premium Mobile Sp.z o.o. prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez Ciebie Wniosku.

Informację o rozpoczęciu świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci a2mobile otrzymasz sms-em, mailowo lub telefonicznie (w zależności od wybranego sposobu kontaktu).

Przeniesienie numeru nastąpi pomiędzy godziną 24:00 a 6:00 w dniu udostępnienia numeru przez obecnego dostawcy.

Przeniesienie numeru do sieci a2mobile jest darmowe.