Przenieś swój numer i nie płać przez 31 dni!

teraz na start
Pakiet Niewyczerpalne
Wszystko 39,90

65 GB

oraz rozmowy, SMS-y
i MMS-y bez limitu

A do tego

BEZ LIMITU WSZYSTKO
bez ograniczeń i bez lejków

CO NAJMNIEJ PRZEZ 6 KOLEJNYCH ODNOWIEŃ PRZY SUBSKRYPCJI PAKIETU NIEWYCZERPALNE WSZYSTKO 39,90 I WYRAŻONEJ ZGODZIE MARKETINGOWEJ

wypełnij formularz

Usługi do wykorzystania w kraju. Szczegóły w Regulaminie.

Dlaczego warto przenieść numer do a2mobile?

Myślisz o zmianie operatora? A może kończy Ci się umowa i szukasz taniej oferty na kartę? Jeśli tak, to sieć komórkowa a2mobile jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego? Bo znajdziesz tu wszystko, czego szukasz!

Dołącz do a2mobile i ciesz się stabilnym zasięgiem, szerokim wyborem pakietów i internetem bez limitu prędkości. Bez względu na to, czy wolisz elastyczną ofertę na kartę z internetem, model subskrypcyjny, czy pakiet cykliczny – mamy ofertę, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oferujemy niewyczerpalne rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w każdym pakiecie. Do tego duże paczki internetu, wysoka prędkość (również w technologii 5G) i dodatkowe 500 GB na start za aktywację numeru (przy wybranych pakietach).

A może interesuje Cię subskrypcja? To wygodna i korzystna opcja dla tych, którzy cenią sobie pełną swobodę, spokojną głowę i wygodę w obsłudze. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą, wybrać interesujący Cię pakiet i włączyć subskrypcję. Rozmawiaj, SMS-uj i surfuj po sieci swobodnie, my zajmiemy się resztą!

W a2mobile możesz być pewien, że płacisz tylko za to, czego potrzebujesz, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Sprawdź naszą ofertę i przenieś numer do a2mobile, gdzie niska cena idzie w parze z korzyściami.