a2mobile

Internet
w a2mobile

W a2mobile Internet dajemy najlepiej! U nas nie masz limitu ilości transferowanych danych. Stosujemy jedynie ograniczenia prędkości.

0-5 GB - brak ograniczeń
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

Ograniczenia możesz w dowolnym momencie wyłączyć za

5 zł

zresetuj kodem ussd:
*200*1#

Co to dla Ciebie oznacza?

Tyle, że wraz z ilością danych, które transferujesz prędkość Internetu stopniowo zacznie spowalniać. Znacząca większość z Was tego nie poczuje w ogóle, trzeba naprawdę dużo ściągnąć lub wysłać, żeby poczuć nasze lejki prędkości. Kupując pakiet uwzględniający Internet masz pewność, że niezależnie od tego ile danych przetransferujesz, nie zapłacisz więcej niż za wybrany pakiet.

A jak to działa w szczegółach?

Pierwsze ograniczenie prędkości włączy się, gdy przetransferujesz 5GB w ramach Twojego 31-dniowego pakietu. Wtedy prędkość Twojego Internetu wyniesie nie więcej jak 3mbps. To nadal bardzo dużo!
Gdy przetransferujesz kolejne 5GB maksymalna prędkość Twojego Internetu ponownie zmniejszy się, tym razem do 1mbps. To nadal wystarczy na swobodne przeglądanie stron, słuchanie muzyki, czy odbieranie poczty.
Jeśli należysz do wąskiego grona najintensywniejszych użytkowników Internetu w telefonie i łączna transmisja danych przekroczy w trakcie trwania 31-dniowego pakietu 15GB, włączy się kolejne, a zarazem ostatnie ograniczenie prędkości – do nie więcej jak 512 kbps. Ta prędkość nadal pozwoli Ci na przeglądanie stron internetowych czy odbieranie poczty.

Jeśli po włączeniu któregokolwiek ograniczenia prędkości uznasz, że chciałbyś się go pozbyć, możesz zdjąć ograniczenia prędkości maksymalnej za 5zł. Wtedy naliczanie transferu danych do 5, 10 i 15GB rozpoczyna się od nowa, podobnie jak ograniczenia prędkości maksymalnej Twojego Internetu. Pamiętaj jednak, że to nie przedłuża okresu ważności Twojego pakietu.